برای همه خانم‌ها پیش مي‌آید که روزهایی مجبور باشند، تا شب به کارهای مختلف خود بپردازندودر پایان هم در یک مهمانی حاضر شوند. ولی این موضوع خوش‌پوشی شمارا زیر سؤال نمی‌برد، کافی است با کمي ذکاوت لباسی بپوشید که برای تمام موقعیت‌ها شکیل و جذاب است.

مجله زندگی ایده آل: برای همه خانم‌ها پیش می‌آید که روزهایی مجبور باشند، کفش آهنین به پا کنند و صبح تا شب را به کارهای مختلف خود بپردازند و در پایان هم در یک مهمانی کوچک یا دورهمی ‌دوستانه حاضر شوند. چنین روزی یکی از سخت‌ترین روزهای زندگی یک خانم است، نه به دلیل حجم فراوان کار بلکه چون فرصت تعویض لباس و پوشیدن ست‌های مختلف را ندارد ولی این موضوع خوش‌پوشی شمارا زیر سؤال نمی‌برد، کافی است با کمی ‌هوشمندی و ذکاوت لباسی بپوشید که برای تمام موقعیت‌ها شکیل و جذاب است.

اسپرت تحسین شده

- در اولین قدم به شما یک شال نه‌چندان بزرگ با طرح‌های هندسی ساده و رنگ‌های ترکیبی پیشنهاد می‌کنیم چون هم با ست اسپرت هماهنگی دارد و هم می‌توانید در فضاهای داخل خانه به عنوان دستمال گردن برای متنوع کردن بلوز و پیراهن ساده خود استفاده کنید. این نکته را هم فراموش نکنید که هماهنگی شیک و جذابی میان 2 رنگ سبز و آبی وجود دارد.

- اغلب خانم‌ها برای روزهای شلوغ و پردغدغه پالتوهای نه چندان بلند را ترجیح می‌دهند. در ست پیشنهادی ما رنگ پالتو شما تعیین‌کننده نیست و دست شما باز است و می‌توانید این ست را با هر رنگ پالتو از رنگ‌های تیره تا روشن بپوشید. به شما توصیه می‌کنیم برای چنین روزی سراغ پالتو بارنگ روشن نروید چون بی‌شک در پایان روز چرک‌آلود است و شیک‌پوشی و آراستگی تیپ شما را زیر سؤال می‌برد.- یک بلوز ساده، کلید طلایی ست شماست. این بلوز ساده در کنار دستمال گردن شما، یک تیپ خاص فراهم می‌کند و هیچ کس فکر نمی‌کند که شما در این روز شلوغ فرصتی برای تعویض لباس و انتخاب یک دست لباس مجزا برای شرکت در مهمانی نداشته‌اید. توصیه می‌کنیم سراغ بلوزهای تنگ نروید چون در مدل‌های امسال هم محبوبیت چندانی نداشتند. دست تان هم در انتخاب رنگ باز است ولی انتخاب رنگ تیره باعث می‌شود خستگی چهره شما کمتر دیده شود.

- شلوار جین، یار غار این روزها را فراموش نکنید. داشتن یک شلوار جین کلاسیک بهترین انتخاب برای این روزهاست. حالا شما صاحب یک تیپ اسپرت شیک و قابل تحسین شده‌اید که به قول معروف، مو لای درزش نمی‌رود. برای چنین موقعیتی شلوار جین را با رنگ آبی کلاسیک پیشنهاد می‌کنیم چون هم آلو��گی ناشی از رفت و آمد در شهر بزرگ را نشان نمی‌دهد و هم برای یک ست کلاسیک مناسب‌تر است.

 یک نیم بوت راحت، انتخاب بهتری از چکمه‌های بلند است. برای چنین روز و چنین ست اسپرتی سراغ چکمه‌های پاشنه‌دار نروید. برازندگی و ذکاوت شما در انتخاب لباس ها زیر سؤال می‌رود.

- در انتخاب کیف سنگ تمام بگذارید؛ اگر کمی‌از فضای اسپرت خارج شد هم اشکالی ندارد. یک انتخاب رسمی‌تر می‌تواند جدیت تیپ شما را چند درجه بالا ببرد. البته برای چنین موقعیتی یک انتخاب باب روز هم مناسب است؛ مانند کیف‌های گل میخ‌دار که امسال بازار گرمی‌‌داشتند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه