هنگامه قاضیانی طی یادداشتی ، به این اخبار و حواشی واکنش نشان داد . متن یادداشت او را در ادامه خواهید دید. ماجراهای کنسرت هنگامه قاضیانیهنگامه قاضیانی کنسرت دارد ولی بایکوت خبری است. خبرنگاران بعضی از روزنامه ها و خبرگزاری ها تصمیم گرفته اند خبرهایی را که از این بازیگر منتشر می شود، انعکاس ندهند. ظاهرا حساسیت قاضیانی در نحوه انتشار مصاحبه هایش با یکی دو روزنامه و خبرگزاری باعث شده که این تصمیم گرفته شود. این بایکوت خبری قبل از اینکه او روی سن تالار وحدت برود، اتفاق خوشایندی نیست و شاید روی ...

هنگامه قاضیانی طی یادداشتی ، به این اخبار و حواشی واکنش نشان داد . متن یادداشت او را در ادامه خواهید دید.

ماجراهای کنسرت هنگامه قاضیانی

هنگامه قاضیانی کنسرت دارد ولی بایکوت خبری است. خبرنگاران بعضی از روزنامه ها و خبرگزاری ها تصمیم گرفته اند خبرهایی را که از این بازیگر منتشر می شود، انعکاس ندهند.

ظاهرا حساسیت قاضیانی در نحوه انتشار مصاحبه هایش با یکی دو روزنامه و خبرگزاری باعث شده که این تصمیم گرفته شود. این بایکوت خبری قبل از اینکه او روی سن تالار وحدت برود، اتفاق خوشایندی نیست و شاید روی استقبال از کنسرت تاثیر منفی بگذارد.

سپهر صاحبی، تهیه کننده کنسرت قاضیانی می‌گوید: «این بایکوت کار درستی نیست. خانم قاضیانی از هنرمندان محبوب است. دوستان هر کاری می کنند، به ضرر خودشان است. چند روزنامه و یکی دو سایت مجازی اخبار را پوشش نمی دهند و این هم مشکلی ایجاد نمی کند. خبرگزاری های معتبر همه اخبار خانم قاضیانی را منتشر می کنند. البته به قدری هم کار کنسرت نو است که نیا�� چندانی هم به پوشش خبر ندارد.» کنسرت قاضیانی روز شنبه 19 دی ماه در تالار وحدت برگزار شد.

بعد از این ماجراها ، هنگامه قاضیانی طی یادداشتی ، به این اخبار و حواشی واکنش نشان داد . متن یادداشت او را در زیر خواهید دید :


photo_2016-01-13_09-48-37.jpgیادداشت هنگامه قاضیانی


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : هفته نامه تماشاگران امروز


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه