ادغامی از مدل لباس های ملکه ویکتوریا و جذابیت های خاص لباس هندی
لباسی با مدل بین المللی و بسیارشیک ، همراه با نگرشی از مدل های هند و از طراحی های Sabyasachi Mukherjee


آیشواریا رای باچان بازیگر معروف بالیوودی در لباسی که از طراحی های زیبای Sabyasachi Mukherjee  ( طراح معروف لباس ) می باشد ،دیده شد.
همکاری جدید آیشواریا رای با یک برند هندی - تصویر 1

با نگاه کردن به این مدل عکس های آیشواریا متوجه می شویم که به نظر می رسد که این مدل لباس طوری است که او را باردار نشان می دهد.
همکاری جدید آیشواریا رای با یک برند هندی - تصویر 2

زیبایی لباس آیشواریا به دلیل بهره گیری از مدل های ملکه ی سلطنتی و ترکیبی از پارچه های ابریشمی وپنبه ای و هم چنین طراحی فوق العاده ی  Sabyasachi بسیار مشهود است.

همکاری جدید آیشواریا رای با یک برند هندی - تصویر 3
همکاری جدید آیشواریا رای با یک برند هندی - تصویر 4

Sabyasachi Mukherjee  طراح برجسته و نام آور با طراحی فوق العاده زیبای این مدل لباس آیشواریا او را روی فرش قرمز قرار داد و همانطور که در تصاویر می بینید ترکیبی از مدل های سنتی و در عین حال معاصر در این مدل لباس او را یکی از بهترین ها در طراحی مد و لباس قلمداد کرده است.

همکاری جدید آیشواریا رای با یک برند هندی - تصویر 5
همکاری جدید آیشواریا رای با یک برند هندی - تصویر 6

Sabyasachi در طول سالها، خواستار ایجاد طرحی برجسته از یک مدل لباس که در عین بین المللی بودن ،طرح هند هم در آن بدرخشد بوده است.او می گوید : خلاقیت های من که شامل گلدوزی ، انواع چاپ های هنری و رنگرزی می باشد در میان روش های بومی دیگر برای زنان هندی از ارزش بسیار بالایی برخوردار می باشد که ارزش داشتن چنین مدل لباسی برای آنها از داشتن بالاترین دارایی ها کمتر نمی باشد.
همکاری جدید آیشواریا رای با یک برند هندی - تصویر 7

این طراح برنده جایزه تولید و طراحی جدیدترین مدل لباس هندی (ساری ) می باشد که در طرح های او پارچه های مزینی به کار گرفته شده است و ساری های فوق العاده جدید و شیکی را به وجود آورده است.

همکاری جدید آیشواریا رای با یک برند هندی - تصویر 8

او اسیر تخیلات خوانندگان بالیوود شده است و امیدوار به استقبال از این طرح لباس هایش در رویداد های بزرگ مانند فرش قرمز و مراسم عروسی و مراسم فرزنددارشدن مشاهیر و بزرگان می باشد و می خواهد طرح های منحصر به فرد خود را با رنگ های زیبا و جذاب به همگان نشان دهد. 
او اخیرا تلاش های خود را معطوف به طراحی ساری های پلیسه دار و کراواتی شکل به همراه همان پیچیدگی های خاص یک لباس هندی اختصاص داده است.هم چنین مدل های لباس هندی بلند به همراه شلوار و دامن هندی بلند و سنتی را هم مد نظر دارد.

همکاری جدید آیشواریا رای با یک برند هندی - تصویر 9
همکاری جدید آیشواریا رای با یک برند هندی - تصویر 10

طرح های او در میان بانوان بالییوود بسیار درخشیده است و او ماه گذشته حدود 20 مدل از طرح های جدیدش را به نمایش گذاشت.تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغمطالب پیشنهادی :
نقدی بر پوشش های مختلف هنرمندان در اختتامیه فیلم فجر
مجله مد آمریکایی آقایان "GQ" در سال 1348 عکس هایی از ایران منتشر کرد
عجیب ترین کلاه ها در مراسم Grsmmy 2014
پوشش های مختلف هنرمندان هالیوودی در مراسم SAG
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه