طراحی‌های تازه برندهای جهانی نشان می‌دهد امسال همچنان همه چیز دست گل‌گلی‌هاست! از قرار معلوم بهار و حتی تابستان امسال را هم همچنان باید با گل‌گلی‌ها سر کنید. گل‌گلی‌های پر نقش‌و نگاری که پوشیدن‌شان اجازه نمی‌دهد حس زیبای بهاری را از خودتان دریغ کنید!

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل:طراحی‌های تازه برندهای جهانی نشان می‌دهد امسال همچنان همه چیز دست گل‌گلی‌هاست! از قرار معلوم بهار و حتی تابستان امسال را هم همچنان باید با گل‌گلی‌ها سر کنید. گل‌گلی‌های پر نقش‌و نگاری که پوشیدن‌شان اجازه نمی‌دهد حتی در گرم‌ترین روزهای تابستان هم حس زیبای بهاری را از خودتان دریغ کنید! حق با شماست سال گذشته هم نشانه‌های گل‌بهاری روی لباس‌ها دیده شد ولی هرچه بودآنطور که باید و شاید ماندگار نشد اما این بار آمده است که درست و حسابی بماند و از شما چه پنهان که به زودی نه تنها لباس بلکه دامان کیف و کفش‌های تابستانی را هم می‌گیرد! پس از همین حالا باید خودتان را برای همزیستی مسالمت‌آمیز با آنها آماده کنید، برای همین رفتیم سراغ همین گل‌گلی‌ها. برای شما کلی پیشنهاد خوش رنگ و لعاب داریم، با ما همراه باشید.

با خودتان روراست باشید

1. به شما که هوای شلوار خریدن در سر دارید پیشنهاد می‌کنیم به شلوارهای گل‌گلی‌ هم فکر کنید. اگر با آنها کنار نیامدید که هیچ اما اگرنقش‌های ریز و درشت‌شان دل‌تان را برد قبل از خرید با خودتان روراست باشید!

بهترين خريدهاي بهاري کدام​ها هستند؟

-  نقش و نگار این شلوارها به‌خصوص رنگ‌های روشن‌شان خواه‌ناخواه شما را درشت‌تر از آنچه هستید نشان می‌دهد پس اگر خیال دارید ظریف و کشیده به نظر بیایید نباید ��راغ آنها بروید. اما اگر روی خرید این مدل اصرار دارید بهتر است سراغ رنگ‌بندی‌هایی با زمینه تیره بروید. اگر نگرانی هم از این بابت ندارید که چه بهتر بزنید به دل رنگ‌های روشن و از انتخاب‌ تازه‌تان لذت ببرید!

- حالا که شلوارتان به قدر کفایت نقش و نگار دارد بهتر است به یک بلوز یا کت ساده برای هماهنگ کردن با آن فکر کنید. یک بلوز ساده با ته‌مایه‌های رنگی از همان گل‌های بهاری که روی شلوارتان نقش بسته!

هوش از سرتان می‌برند...

2. بلوزهای خوش نقش ‌و نگار گل‌گلی با رنگ‌های شادشان حتما هوش از سرتان می‌برد!

-  اگر بالاتنه ظریفی دارید با خیال راحت بروید سراغ همین بلوزهای گل‌گلی و از انتخاب‌تان لذت ببرید.

بهترين خريدهاي بهاري کدام​ها هستند؟

- اما اگر بالاتنه‌تان درشت است بهتر است کمی مراقب انتخاب‌‌های‌تان باشید، حتی بد نیست در این انتخاب تجدید نظر کنید.

- برای هماهنگ شدن با بلوزهای گل‌گلی حتما به شلوارها و دامن‌های تک رنگ و ساده فکر کنید و لاغیر!

کالج، مسئله این است

بهترين خريدهاي بهاري کدام​ها هستند؟

3.  کالج بهترین انتخاب برای این روزهاست، فقط کافی است بزنید به دل رنگ‌های شاد و از زیبایی و راحتی کفشی که انتخاب می‌‌کنید لذت ببرید.

قوانین را دوره کنید

بهترين خريدهاي بهاري کدام​ها هستند؟

4. اگردیدن این کت‌های خوش آب و رنگ دل‌تان رابرده و از همین حالا دارید برای خریدشان نقشه می‌کشید بهتر است یک بار دیگرقوانین خرید بلوزهای گل‌گلی را در ذهن‌تان مرور کنید.

گل‌ بکارید

بهترين خريدهاي بهاري کدام​ها هستند؟

5. این روزها رد گل‌ها را حتی روی زیورآلات هم می‌توانید بگیرید. این از پیشنهاد ما ولی بدون شک انتخاب نهایی با خودتان است!

ایرانی، فقط همین!

بهترين خريدهاي بهاري کدام​ها هستند؟

6. کیف‌های پیشنهادی ما به شما کیف‌هایی است با چندین و چند امتیاز ویژه! این کیف‌های چرمی با همه ظرافت و زیبایی‌شان دستسازند و از آن مهم‌تر زاییده ذهن خلاق ایرانی‌. آنها را از برند «سبا» برای‌تان گلچین کرده‌ایم؛ برندی نوپا که همه زیبایی و جذابیتش را مدیون ذهن پویا و دستان هنرمند سبا غروی و مهران هومان است.

با روسری شروع کنید

بهترين خريدهاي بهاري کدام​ها هستند؟

7. دیر یا زود گل‌گلی‌ها ویترین همه فروشگاه را به تصاحب خودشان در می‌آورند اما شما برای خو گرفتن با آنها می‌توانید از شال یا روسری شروع کنید. اگر روسری‌های گل‌گلی جای خودشان را در دل‌تان باز کردند که چه بهتر در غیر این‌صورت هم چیزی را از دست نداده‌اید و به راحتی می‌توانید فراموش‌شان کنید!

شیشه‌های رنگی

بهترين خريدهاي بهاري کدام​ها هستند؟

8. اگر خیال دارید به روز باشید باید برای عینک‌های آفتابی‌تان هم نقشه‌های درست و حسابی بکشید! دیر یا زود عینک‌هایی با شیشه‌های رنگی گل سر سبد عینک‌‌فروشی‌ها می‌شوند. خوبی ماجرا هم به این است که شما می‌توانید این شیشه‌های رنگی را روی هر قابی که دل‌تان می‌خواهد پیدا کنید؛ از قاب‌های گربه‌ای گرفته تا گرد و خلبانی. ویژگی این شیشه‌های رنگی هم ظرافت آنهاست، به همین دلیل نباید دنبال فریم‌های کائوچویی برای آنها بگردید!

یک ترفند کوچک

بهترين خريدهاي بهاري کدام​ها هستند؟

9. پای نقش و نگار گل‌گلی به مانتوها هم رسیده! مانتوی پیشنهادی ما هم یک مانتوی بهاری از همین نمونه‌هاست. اگر شما هم گرفتار اختلاف سایز هستید یعنی سایز بالاتنه‌تان با پایین تنه یکی نیست می‌توانید به این مدل فکر کنید. این مدل به خاطر استفاده از پارچه‌ای ساده در قسمت بالاتنه به کسانی توصیه می‌شود که سایز بالاتنه‌شان بیشتر از سایز کمر است. اما اگر شما شرایطی برعکس دارید می‌توانید از همین مدل ایده بگیرید البته مشروط بر اینکه جای پارچه گل‌دار و ساده را عوض کنید!
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه