آرایشگاه های درجه یک چه ویژگی هایی دارند؟ آیا ظاهر آرایشگاه باید خیلی شیک باشد یا همین که اصول بهداشتی رعایت شود کفایت می کند؟ یک آرایشگاه باید چه بخش هایی داشته باشد؟ با شیک ترین آرایشگاه های دنیا بیشتر آشنا شوید.

مجله تندرستی:
 صاحبان آرایشگاه های درجه یک جهان علاوه بر کیفیت خدمات، امکانات رفاهی و راحتی فضای آرایشگاه را از دلایل اصلی موفقیت خود می دانند.

آرایشگاه های درجه یک جهان چه ویژگی هایی دارند؟ آیا ظاهر آرایشگاه باید خیلی شیک باشد یا همین که اصول بهداشتی رعایت شود کفایت می کند؟ یک آرایشگاه باید چه بخش هایی داشته باشد؟ با شیک ترین آرایشگاه های دنیا بیشتر آشنا شوید.

آرایشگاه دیوید لیتون؛ برلین، آلمان / berlin david layton

لوکس‌ترین سالن های زیبایی کجاست؟ +عکس - تصویر 1

فضای داخلی آرایشگاه دیوید لیتون پر از هیجان، انرژی مثبت و شور و صفاست. فضایی کاریزماتیکی که باعث می شود دیدی تازه نسبت به زیبایی طبیعی پیدا کنید. آرایشگران این موسسه، زیبایی درونی تان را بیرون می کشند؛ حتی اگر خودتان از وجودش بی خبر باشید.

لوکس‌ترین سالن های زیبایی کجاست؟ +عکس - تصویر 2


آرایشگاه لامیسون راجر؛ بروکسل، بلژیک/ la maison roger brussels

لوکس‌ترین سالن های زیبایی کجاست؟ +عکس - تصویر 3

موسسه ای با کلاس که از سال 1935 یک روز هم تعطیل نشده است. فرقی ندارد کی هستید؛ نوجوان، هنرمند، تاجر، سیاستمدار، بازیگر و ... کارکنان باتجربه آرایشگاه راجر کاری می کنند که در کانون توجه قرار بگیرد. فضای آرام و چیدمان بی نظیرش به محض ورود کاری می کنند که هوس کنید تعطیلات تان را در آنجا بگذرانید.


آرایشگاه کریستف روبین؛ پاریس، فرانسه / Christophe Robin - paris

مگر می شود درباره لوکس ترین ها صحبت کرد ولی از پاریس حرفی به میان نیاورد؟ پاریس به جز موزه و هتل های پنج ستاره، آرایشگاه های پنج ستاره نیز دارد. حال فکر کنید آرایشگاه متعلق به یک هنرمند، طراح، عکاس و نقاش خوش ذوق یعنی کریستف روبین باشد. این آرایشگاه در طبقه اول هتل لاموریس قرار دارد و فضایی شیک و مدرن اما هنری دارد. روبین با توجه به ذوق هنری اش فضای داخلی را با استفاده هوشمندانه از کنتراست نور و رنگ طراحی کرده است.

لوکس‌ترین سالن های زیبایی کجاست؟ +عکس - تصویر 4

 سقفی که کامل نقاشی شده، دکوراسیون هنرمندانه، فضایی باز و آرامش بخش، کارکنان ماهر و تمام امکانات مورد نیاز، حتی یک بار مراجعه به این آرایشگاه را تبدیل به خاطره ای فراموش نشدنی می کند.


آرایشگاه روبروتو دی آنتونیو؛ رم، ایتالیا / roberto di antonio

لوکس‌ترین سالن های زیبایی کجاست؟ +عکس - تصویر 5

در سراسر ایتالیا شعبه دارد ولی شعبه دومش در رم چیز دیگری است. این آرایشگاه مسئول آرایش و پیرایش مهمانان عروسی تام کروز در ایتالیا بوده است.


آرایشگاه پتروس گلیفادا؛ آتن، یونان / petros glyfada athen

لوکس‌ترین سالن های زیبایی کجاست؟ +عکس - تصویر 6

آرایشگاهی زیبا و مدرن در بهترین نقطه آتن که به دلیل داشتن بهترین آرایشگران دنیا معروف است؛ مهارتی که سابقه اش به یونان باستان می رسد.


آرایشگاه کایرو؛ فلورانس، ایتالیا / cairo hair salon in florence

لوکس‌ترین سالن های زیبایی کجاست؟ +عکس - تصویر 7

همه چیزش زیباست، حتی خیابانی که داخل آن قرار دارد. آرایشگران این مرکز در کار خود بهترینند و موهایتان را درست مطابق چهره تان درست می کنند، بدون ذره ای خطا. مهارت، دانش و عشق به کار کارکنانش حتی سختگیرترین مشتریان را راضی به خانه می فرستد. تجهیزات پیشرفته اش هم جای هیچ بحثی را باقی نمی گذارد.


آرایشگاه آلتو سنوسو؛ مسکو، روسیه / alto senso in moscow

لوکس‌ترین سالن های زیبایی کجاست؟ +عکس - تصویر 8

به محض وارد شدن مبهوتش می شوید؛ شکوه، زیبایی، هنر، ظرافت و اعتماد، اولین تاثیر آرایشگاه آلتو سنسو روی شماست. این تازه اولش است چون موقع خروج احساس رضایتمندی هم اضافه می شود. اصلا معنی اسمش هم همین است «حس فوق العاده» که البته ریشه یونانی دارد، چون فضای داخلی آن با گل های طبیعی سفید تزئین شده است که هر روز نو می شوند. کارکنان این مرکز در معتبرترین آموزشگاه های جهان آموزش دیده اندو به این معروفند که زیبایی درونی را به زیبایی بیرونی پیوند می دهند.


آرایشگاه کلوس؛ بوداپست، مجارستان / Close  budapest

لوکس‌ترین سالن های زیبایی کجاست؟ +عکس - تصویر 9

اسمش را همینطور و بدون منظور کلوس نگذاشته اند. کلوس یا نزدیک واقعا به ارتباط نزدیک آرایشگران و مشتریان آرایشگاه کلوس اشاره دارد که انگار قرن هاست با هم آشنا هستند. این آرایشگاه به این معروف است که امکان ندارد حتی یک مشتری ناراضی از آنجات بیرون برود، چون همه چیز در عالی ترین سطح قرار دارد. فضای آرام و راحت این آرایشگاه با بهترین استراحتگاه های تفریحی برابری می کند. این آرایشگاه همکاری نزدیکی با معتبرترین مجلات تناسب اندام و زیبایی دنیا و همچنین برندهای معروف پوست و مو دارد و حتی چند آگهی بازرگانی مهم آنها نیز داخل خود آرایشگاه فیلمبرداری شده است.


آرایشگاه باربارادیلی؛ لیورپول، انگلستان / Barbara Daley Liverpool

لوکس‌ترین سالن های زیبایی کجاست؟ +عکس - تصویر 10

یکی از زیباترین ساختمان های لیورپول با نمایی که کل شهر در آن دیده می شود، فقط یک معنی می دهد؛ آرایشگاه باربارا دیلی. این موسسه در تمام فهرست های برترین آرایشگاه های جهان حضور دارد. باکیفیت ترین خدمات در کنار فضای آرام باعث می شود آدم بخواهد گوشه ای لم دهد و برای مدتی بی خیال دنیا شود.


آرایشگاه مونچومورنو؛ مادرید، اسپانیا / monchomoreno madrid

لوکس‌ترین سالن های زیبایی کجاست؟ +عکس - تصویر 11

آرایشگاهی لوکس و زیبا واقع در قلب مادرید که حرفه ای ترین و بهترین آرایشگرهای دنیا را در کنار همه امکانات مورد نیاز در خود جمع کرده است. آخرین فناوری های مراقبت از پوست و مو در این مرکز ارائه می شود تا هیچ کم و کسری نداشته باشید. فکر می کنید حوصله تان سر می رود؟ تا نوبت تان شود می توانید از کتابخانه و آرشیو بزرگ مجلاتش استفاده کنید و بهترین و خوشمزه ترین نوشیدنی های محلی را که از میوه های درجه یک تهیه شده اند بنوشید. فضای اصلی هم با شمع های روشن تزئین شده؛ صحنه ای که به رویا بیشتر شبیه است.


آرایشگاه وی لانژ؛ استکلهم، سوئد / vi Lanzh Stockholm

لوکس‌ترین سالن های زیبایی کجاست؟ +عکس - تصویر 12

در آرایشگاه وی لانژ، هنر و فناوری با هم یکی شده اند. فضایی که هارمونی درآنموج می زند در کنار کارکنان خلاق و ماهر، کاری می کند که دیگر دوست ندارید پس از پایان کارتان از آنجا خارج شوید. اگرچه سلیقه خودتان حرف ندارد اما کارکنان آنجا چنان مدل هایی برای موهایتان پیشنهاد می دهند که نمی توانید ردشان کنید.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه