دیگر وقت آن رسیده که سراغ عطرهای رایحه گرم، تلخ و حتی شیرین و تند بروید چون در هوای سرد، عطر گرم خیلی بیشتر می‌چسبد.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز - نیکو کلینی: دیگر وقت آن رسیده که سراغ عطرهای رایحه گرم، تلخ و حتی شیرین و تند بروید چون در هوای سرد، عطر گرم خیلی بیشتر می‌چسبد. ما برای این فصل عطرهایی با رایحه چوب صندل را به شما پیشنهاد می‌کنیم. چوب صندل یکی از درختان بسیار خوشبویی است که در جنوب هند، سریلانکا، هاوایی، جزایر اقیانوس آرام جنوبی و استرالیا پیدا می‌شوند.

بررسی‌هایی نشان داده‌اند که بوییدن این رایحه در رفع پرخاشگری، ستیزه‌جویی، اضطراب و استرس تاثیر بسزایی دارد. خانم‌هایی که احیانا پس از زایمان دچار افسردگی شده‌اند، می‌توانند با استفاده از عطرهایی که رایحه چوب صندل دارند، این ناراحتی را از خود دور کنند. پس تا دیر نشده سراغ عطرهای پاییزی بروید.

به مرموزی یک جنگل

عطرهایی با رایحه چوب صندل

Jungle L'Elephant، متعلق به شرکت کنزو در سال 1996 تولید شده و با وجود زمان زیادی که از تولید این عطر می‌گذرد، هنوز از جایگاه خوبی برخوردار است. شما با این عطر مرموزی یک جنگل سرسبز را از آن خود می‌کنید. این ادکلن در یک اندازه و با حجم 100 میل و قیمتی حدود 220 هزار تومان است.

اصیل و فریبنده

عطرهایی با رایحه چوب صندل

Coco Noir ، از سری عطرهای لوکس کمپانی معروف شنل است که در سال 2012 به بازار روانه شده است. رایحه چوب صندل موجود در این عطر، حال شما را در یک عصر پاییزی دگرگون می‌کند. به علاوه آنکه ماندگاری زیاد و غلظت این عطر بر مزایای آن افزوده است. این عطر در دو اندازه و حجم 50 و 100 میل طراحی شده و قیمت آن حدود 500 هزار تومان است.

شرقی دلنشین

عطرهایی با رایحه چوب صندل

Lalique Le Parfum Red،  در سال 2005 توسط شرکت معتبر لالیک به بازار عرضه شد. این عطر یک رایحه شرقی دلنشین برگرفته از چوب صندل و وانیل دارد. این عطر تمام ویژگی‌های یک ادکلن مناسب پاییزی را دارد. قیمت این عطر حدود 130 هزار تومان است و در اندازه 100 میل در بازار است.

معجون رایحه ها

عطرهایی با رایحه چوب صندل

Arpege ، از شرکت لانوین عطر بی‌نظیری است که شما با داشتن آن، معجونی از عطرهای خوش و ماندگار را در اختیار خواهید داشت. این عطر گزینه بسیار مناسبی برای ماه‌های سرد به‌شمار می‌رود و در اندازه 100میل، مقرون‌به‌صرفه و حدود 190 هزار تومان است.

ملکه باشکوه

عطرهایی با رایحه چوب صندل

Safanad ، عطر مجللی است که توسط برند موفق مارلی در سال 2012 برای خانم‌ها طراحی شد. شما با این رایحه احساس یک ملکه را تجربه خواهید کرد. این عطر با رایحه باشکوهی که دارد هر کسی را برای معاشرت با شما جذب خواهد کرد . برای داشتن این عطر75میل  باید مبلغی حدود 440 هزار تومان کنار بگذارید.

شاهزاده اغواگر

عطرهایی با رایحه چوب صندل

Viva La Juicy Noir، عطری است که سال گذشته توسط شرکت Juicy به بازار آمد و با ظاهری بسیار زیبا خیلی زود طرفداران بسیاری را به خود جذب کرد. این عطر به‌عنوان شاهزاده‌ای اغواگر شناخته شده است و در بسته‌بندی 50 و 100 میل وجود دارد که قیمت  آن حدود 230 هزار تومان است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه