کشیدن دستی به سر و روی لباس‌های ساده و معمولی کمدمان هم ظاهری بهتر به آنها می دهد و هم شما انگیزه بیشتری برای پوشیدن آنها پيدا مي‌كنيد. اگر کمی وقت بگذارید به سادگی می‌توانید طرحی خاص را با خوش سلیقگی روی شلوارهای جین ساده خود پیاده کنید.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: کشیدن دستی به سر و روی لباس‌های ساده و معمولی کمدمان هم ظاهری بهتر به آنها می دهد و هم شما انگیزه بیشتری برای پوشیدن آنها پيدا مي‌كنيد. اگر کمی وقت بگذارید و وسایل لازم را تهیه کنید به سادگی می‌توانید طرحی خاص را با خوش سلیقگی روی شلوارهای جین ساده خود پیاده کنید، پس دست به کار شوید.

شلوارهای جین‌تان را خاص و نونوار کنید - تصویر 2

وسایل مورد نیاز

  •    شلوار جین مشکی رنگ
  •    پارچه کتان ضخیم ( پیشنهاد ما استفاده از قسمتی از پارچه جین است )
  •    دو عدد زیپ 18 سانتی‌متری
  •    نخ و سوزن
  •    قیچی
  •    چرخ خیاطی

شلوارهای جین‌تان را خاص و نونوار کنید - تصویر 3

روش ساخت

قدم اول :

ابتدا زیپی را که برای استفاده تهیه كرده‌اید در قسمت پاچه شلوار درست در کنار خط دوخت آن قرار دهید. بعد از اندازه زدن هر دو زیپ را به محل موردنظر برای دوختن سنجاق کنید. بهتر است اندازه زدن زیپ را از بالای لبه دوخته شده پاچه شلوار انجام دهید تا دوختن زیپ روي لبه برای‌تان راحت‌تر باشد.

شلوارهای جین‌تان را خاص و نونوار کنید - تصویر 4

قدم دوم:

درز پاچه شلوارتان را تا آنجا که با قراردادن زیپ اندازه زده‌اید ببرید و زیپ را جا بزنید و ��ن را با دقت و تمیز به لبه‌ها بدوزید.

قدم سوم :

هنگام دوختن زیپ را باز کنید تا لبه زیپ به لبه شلوارتان راحت‌تر دوخته شود. هر دو زیپ را برای هر دو پاچه شلوار تمیز بدوزید.

شلوارهای جین‌تان را خاص و نونوار کنید - تصویر 5

قدم چهارم :

حالا زمان وصل کردن تکه پارچه جین با کتانی است که تهیه کرده‌اید. تکه بریده شده پارچه را طبق اندازه تصویر روی شلوار جین مشکی خود قرار داده و محل فرضی آن را انتخاب كنيد. پیشنهاد ما قرار دادن آنها روی زانوهای‌تان است اما برای اطمینان آن را با سوزن به محل دلخواه‌تان وصل کنید و روبه‌روی آینه بایستید تا بهترین جای دوختن آن را به سلیقه خودتان پیدا کنید.

شلوارهای جین‌تان را خاص و نونوار کنید - تصویر 6

قدم پنجم :

بعد از اطمینان یافتن از جای مورد نظر برای قرار دادن پارچه‌تان آن را با دقت و حوصله روی شلوارتان بدوزید. بعد از اتمام دوخت، کشیدن اتو روی قسمت‌های دوخته شده باعث می شود تا پارچه بهتر روی شلوار بنشیند. با همین تغییرات ساده شلوار معمولی‌تان را به شلواری خاص و متفاوت تبدیل کرده‌اید.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه