در انتخابات "خانه هنرمندان ایران" دکتر «محمد سریر» رئیس شورای عالی شد و دکتر «مجید سرسنگی» مدیرعامل باقی ماند.

به گزارش  خبرنگار حوزه  تئاترباشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، در جلسه شورای عالی خانه هنرمندان ایران که صبح یکشنبه 4 اسفند در تالار استاد امیرخانی برگزار شد، نمایندگان دوازده صنف هنری، هیئت رئیسه شورای عالی و مدیرعامل خانه هنرمندان ایران را انتخاب کردند.
 
در این جلسه که با حضور نمایندگان انجمن‌های دوازده گانه هنری شامل خانه‌ تئاتر، خانه‌ موسيقي، خانه‌ ‌سينما، انجمن نقاشان ايران، انجمن طراحان گرافيك ايران، انجمن مجسمه سازان ايران، انجمن خوشنويسان ايران، انجمن شاعران ایران، انجمن عکاسان ایران، انجمن تصویرگران ایران، انجمن هنرمندان سفال و سرامیک، جامعه‌ مهندسان معمار ايران و دکتر «سید محمد هادی ایازی» معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار شد، دکتر «محمد سریر» به عنوان رئیس شورای عالی، استاد «عزت‌الله انتظامی» به عنوان نایب رئیس شورای عالی، «طاهر شیخ الحکما» به عنوان خزانه‌دار و دکتر «فاطمه راکعی» به عنوان دبیر شورای عالی خانه هنرمندان ایران انتخاب شدند.
 
همچنین در این جلسه پس از بحث و بررسی، حاضران به اتفاق آرا دکتر «مجی�� سرسنگی» را در سمت مدیرعامل خانه هنرمندان ایران ابقا کردند.
 
پیش از این استاد «غلامحسین امیرخانی» ریاست شورای عالی خانه هنرمندان ایران را بر عهده داشت که در این دوره به علت مشاغل هنری و سفرهای مربوط به جشنواره‌های خوشنویسی از سمت خود کناره‌گیری کرد. این استاد برجسته خوشنویسی کشور بیش از یک دهه ریاست شورای عالی خانه هنرمندان ایران را بر عهده داشت.

انتهای پیام/
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه