بعضی اوقات با سه یا چهار چیز ساده و خوشمزه می توانیم اثری خارق العاده برجای بگذاریم! مثلا در همین مطلب به شکلات تلخ و خمیر پارمیزان نیاز داریم و می خواهیم این دو را به یک چیز خوشمزه تر تبدیل کنیم. مواد لازم شکلات مارسیپانی :. شکلات سیاه یا شیری. به میزان لازم. پودر بیسکویت کرمدار گرجی. به میزان لازم. * چند عدد قالب طرح‌دار قلب یا گل که بهتر است طلقی و با طرح های رنگی باشند. برای داخل کاسه‌ها :. مارسیپان: به میزان لازم. طرز تهیه شکلات مارسیپانی :. شکلات را روی بخار آب جوش قرار داده و هم می‌زن ...

بعضی اوقات با سه یا چهار چیز ساده و خوشمزه می توانیم اثری خارق العاده برجای بگذاریم! مثلا در همین مطلب به شکلات تلخ و خمیر پارمیزان نیاز داریم و می خواهیم این دو را به یک چیز خوشمزه تر تبدیل کنیم.

fo3615

مواد لازم شکلات مارسیپانی :

شکلات سیاه یا شیری به میزان لازم
پودر بیسکویت کرمدار گرجی به میزان لازم

* چند عدد قالب طرح‌دار قلب یا گل که بهتر است طلقی و با طرح های رنگی باشند

برای داخل کاسه‌ها :

مارسیپان: به میزان لازم

طرز تهیه شکلات مارسیپانی :
شکلات را روی بخار آب جوش قرار داده و هم می‌زنیم تا ذوب شود. با مقداری پودر بیسکویت مخلوط می‌کنیم و با یک برس یک جداره از شکلات را داخل قالب کشیده و داخل فریزر می‌گذاریم تا خودش را بگیرد.

این کار را دو بار تکرار می‌کنیم تا شکلات ضخیم شود. سپس داخل آنها را با مارسیپان پر می‌کنیم و در فریزر می‌گذاریم تا به راحتی از قالب جدا شود.

وقتی کاسه آماده شد، آن را با شکلات ذوب شده به هم می‌چسبانیم.

منبع : مجله زندگی ایده آل / bartarinha.ir

برچسب ها : آموزش آشپزی, درست کردن شکلات مارسیپانی, روش تهیه شکلات مارسیپانی, سایت آشپزی, شکلات مارسیپانی, طرز تهیه انواع شیرینی, طرز تهیه شکلات مارسیپان مجلسی, طرز تهیه شکلات مارسیپانی, طرز تهیه شیرینی شکلاتی مجلسی, مواد لازم برای شکلات مارسیپانی, نحوه درست کردن شکلات های مجلسی
امتیاز شما به این مطلب :
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه