از انتخاب رنگين لذت ببريد و ببينيد چطور گل‏هاي بنفش و صورتي ملايم روي يك زمينه ملايم نشسته‌اند و خودنمايي مي‌كنند!

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز:

مانتوي گلدار من

از انتخاب رنگين لذت ببريد و ببينيد چطور گل‏هاي بنفش و صورتي ملايم روي يك زمينه ملايم نشسته‌اند و خودنمايي مي‌كنند! اين مانتو ظرف چند ثانيه شما را پر از روحيه و احساس زيبايي خواهد كرد، ضمن اينكه روي چهره‌تان هم موجي از روشنايي مي‌اندازد كه باعث بهتر به نظر رسيدن پوست شما خواهد شد.

تزريق انرژي با رنگ

قيمت: 180 هزار تومان


بدون راهنما هرگز

تزريق انرژي با رنگ

بسته به سليقه‌تان رنگ يكي از گل‌ها را به‌عنوان رنگ شال در نظر بگيريد و بقيه اجزاي ست را انتخاب كنيد. پيشنهاد ما اين است كه سراغ بنفش ملايم برويد. با رعايت اين قوانين كم‌كم صداي لباس‏ها را مي‏شنويد كه خودشان شما را راهنمايي مي‌كنند.


قدم زدن روي موج بنفش

تزريق انرژي با رنگ

نيم‌بوت‏ها نسبت به بوت‏ها رسمي‏تر هستند و مي‏توانيد با خيال راحت در مجالس رسمي سراغ‌شان برويد، به‌خصوص اگر پاشنه‌هاي چوبي و جنس جير داشته باشند براي زمستان مناسب‏تر و گرمتر به نظر مي‏رسند. فقط يادتان باشد آخر وقت براي خريدشان برويد تا پاها در بزرگ‌ترين وضعيت خودشان باشند و كفش‏ها بعدا شما را اذيت نكنند و به پاها فشار نياورند.


اصول متضاد شدن

تزريق انرژي با رنگ

شلوار طوسي ملايم، سفيد و كرم هر سه در كنار مجموعه شما به خوبي مي‏نشينند. پيشنهاد مي‏كنيم شلوار طوسي ملايم و يك كيف بنفش يا سرخابي تيره را به مجموعه اضافه كنيد. اين دستكاري در رنگ‏ها روحيه‌تان را شاد مي‌كند.

تزريق انرژي با رنگ


تزريق انرژي با رنگ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه