رامبد جوان: اشکان عزیزم به من محبت کرد و یک نقش تک سکانسى در فیلمم را بازى کرد و چقدر هم عالى. رامبد جوان از فیلم "نگار" نوشترامبد جوان که در حال حاضر در حال فیلمبرداری این فیلم است، در توضیح این عکس نوشت: «یک روز خوب در فیلم «نگار» با دوست قدیمى و عزیز و باهوش و پراستعدادم اشکان جان، در یک نقش جذاب و با گریم خاص. اشکان عزیزم به من محبت کرد و یک نقش تک سکانسى در فیلمم را بازى کرد و چقدر هم عالى. هر کى هم زیر این پست از خندوانه بپرسه مى ره جهنم! ورم کردم اینقدر عرض کردم که خندوانه در چه وضعیه ...

رامبد جوان: اشكان عزیزم به من محبت كرد و یك نقش تك سكانسى در فیلمم را بازى كرد و چقدر هم عالى.

رامبد جوان از فیلم "نگار" نوشت

رامبد جوان که در حال حاضر در حال فیلمبرداری این فیلم است، در توضیح این عکس نوشت: «یك روز خوب در فیلم «نگار» با دوست قدیمى و عزیز و باهوش و پراستعدادم اشكان جان، در یك نقش جذاب و با گریم خاص.

اشكان عزیزم به من محبت كرد و یك نقش تك سكانسى در فیلمم را بازى كرد و چقدر هم عالى.

هر كى هم زیر این پست از خندوانه بپرسه مى ره جهنم! ورم كردم اینقدر عرض كردم كه خندوانه در چه وضعیه و فعلا ازش خبرى نخواهد بود(پیش تولید مفصل داره انجام مى شه)

دوستتون دارم و ارادت.

نگار و اشكان و من كه مى شناسین.

بهرام بدخشانى مدیر فیلمبردارى عالى(جلو و با كلاه)-وحید مقدسى صدابردار عالى و رفیق(عقب و بى كلاه)-اون عقب هم یكى از عوامله كه سرشو قطع كردیم ولى هنوز داره به كارش ادامه مى ده:)»


پشت صحنه فیلم نگارپشت صحنه فیلم نگار

 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «ما به این ته سیگار رژ لبی مشکوکیم. اما این به ما کمکی نمی‌کنه!»

«نگار» اولین تجربه کارگردانی رامبد جوان در ژانر درام در سینماست که فیلمنامه آن بر اساس طرحی از جوان، توسط احسان گودرزی نوشته شده است.

در این فیلم نگار جواهریان، محمدرضا فروتن، مانی حقیقی، آتیلا پسیانی، افسانه بایگان، فریبا کامران، علیرضا شجاع نوری، اشکان خطیبی، علیرضا آقاخانی، محمود کریمی، ایلیا کیوان، ٰشایان کامروز، ٰعیسی حسینی ایفای نقش می‌کنند.

دیگر عوامل سازنده فیلم"نگار" عبارتند از: کارگردان و تهیه‌کننده: رامبد جوان، مدیر فیلمبرداری: بهرام بدخشانی، طراح گریم: سودابه خسروی، صدابردار: وحید مقدسی، طراح صحنه: امیرحسین قدسی، طراح لباس: نگار نعمتی، تدوین: بهرام دهقان، آهنگساز: حامد ثابت، طراح بدلکاری: ارشا اقدسی، دستیار اول و برنامه‌ریز: مانفرد اسماعیلی، جلوه‌های ویژه میدانی: حمید رسولیان، جلوه‌های ویژه کامپیوتری: مرتضی و محسن نجفی، منشی صحنه: غزل رشیدی، مدیر تولید: شهرام زاهدی، عکاس: مریم تخت‌کشیان، مشاور رسانه‌ای: نازنین قنبری.

رامبد جوان پیش از این فیلم کمدی «ورود آقایان ممنوع» را در مقام کارگردان ساخته است که با استقبال تماشاگران روبرو شد.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : khabaronline.ir


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه