برای این شماره ستی انتخاب کرده‌ایم که با پوشیدن آن خیلی راحت قد بلند به نظر خواهید رسید.از آن جایی که رنگ‌های شادی هم دارد این شادابی را در صورت‌تان منعکس خواهد کرد و به چهره‌تان انرژی و سرزندگی خواهد داد.


مجله سیب سبز: برای این شماره ستی انتخاب کرده‌ایم که با پوشیدن آن خیلی راحت قد بلند به نظر خواهید رسید.از آن جایی که رنگ‌های شادی هم دارد این شادابی را در صورت‌تان منعکس خواهد کرد و به چهره‌تان انرژی و سرزندگی خواهد داد.

جوانی کنید

راز بلند قد شدن با کفش سیندرلا! - تصویر 1

راز این لباس در تک رنگ بودن آن و آستین‌هاي بلندش است. این را همیشه مد نظر داشته باشید که لباس‌های تک رنگ باعث می‌شوند اندام‌تان کشیده به نظر برسد. آستین‌های بلند هم شامل همین قانون هستند. مثلا اگر دل‌تان می‌خواهد اندازه دست‌های‌تان را کوتاه‌تر نشان دهید بهترین کار استفاده از آستین‌های چند رنگ یا ساق دست است، در غیر این صورت دستان‌تان کشیده به نظر خواهند رسید.


خانمانه دست بگیرید

راز بلند قد شدن با کفش سیندرلا! - تصویر 2

 برای این که بتوانید یک ست خاص و زیبا خلق کنید بهتر است به تضاد رنگ‌ها دقت داشته باشید. رنگی که می‌تواند تکمیل کننده سرخابی باشد سرمه ای است. در مهمانی‌های رسمی لازم نیست وسایل زیادی با خود ببرید به همراه داشتن مقداری پول، آینه کوچک، یک یا دو قطعه لوازم آرایشی(مثل رژ گونه و رژ لب) و گوشی همراه‌تان کافی است.


سنگ‌های انرژی بخش

راز بلند قد شدن با کفش سیندرلا! - تصویر 3

می‌گویند سنگ‌ها خواص درمانی دارند. مثلا مروارید شادی آور است و فیروزه ضد افکار منفی. برای ست شما استفاده از یک گردنبند از سنگ‌های آبی مثل لاجورد انتخاب مناسبی خواهد بود.  اگر دوست دارید قد بلندی‌تان تکمیل شود می‌توانید از یک گردنبند بلند یا یک شال حریر بلند کمک بگیرید.


کفش سیندرلا

راز بلند قد شدن با کفش سیندرلا! - تصویر 4

در این ست بهتر است رنگ کیف و کفش با هم یکی باشد. این هماهنگی یک ظاهر متناسب و شیک را نشان می‌دهد. اگر با پوشیدن‌های کفش‌های پاشنه بلند احساس خوبی ندارید بهتر است تا رسیدن به مهمانی مورد نظر کفش‌های خودتان را بپوشید و درست دم در آنها را عوض کنید.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه