اگرشما هم خیال دارید همسو با رشته تحصیلی‌تان لباس بپوشید با ما همراه باشید...

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: می‌توانید از همین حالا طوری برنامه‌ریزی کنید که هنگام حاضر شدن سر کلاس درس و دانشگاه ظاهرتان قبل از اینکه حرفی به زبان بیاورید رشته تحصیلی‌تان را فریاد بزند! اگرشما هم خیال دارید همسو با رشته تحصیلی‌تان لباس بپوشید با ما همراه باشید...

خانم‌دکترهای فردا

- پیشنهاد ما به خانم‌دکترهای آینده که قرار است از همین ترم سر کلاس‌های پزشکی حاضر شوند ترکیبی با محوریت رنگ آبی است. یک مانتوی ساده آبی با فرمی نسبتا شق‌ورق با حال و هوای رشته تحصیلی ‌‌این خانم‌دکترها جور در می‌آید. البته مشروط بر آنکه این رنگ را با سرمه‌ای ترکیب کنند تا آرامش رنگ آبی و پختگی سرمه‌ای را در کنار هم داشته باشند. پیشنهاد رنگ آبی از این روست که از همین حالا می‌توانند در نگاه دیگران فردی آرام و قابل اعتماد به نظر بیایند.

- برای مانتوی آبی آرام‌تان می‌توانید به یک شلوار جین، البته از نوع تیره یا حتی یک شلوار کتان به رنگ سرمه‌ای فکر کنید.

ترکیب‌های پیشنهادی این شماره ویژه دخترخانم‌های دانشجوست

- شال یا حتی مقنعه انتخابی شما هم حتما باید سرمه‌ای باشد تا هارمونی لازم در ظاهرتان ایجاد شود.

- یادتان باشد کیفی که انتخاب می‌کنید هرچه زاویه‌دار‌تر باشد جدیت بیشتر شما را به تصویر می‌کشد. جاداری کیف هم فرصتی است که در اختیار خودتان قرار می‌دهید. در مورد رنگ مختارید به تونالیته‌ای از رنگ آبی مثل نمونه پیشنهادی ما یا همان رنگ سرمه‌ای فکر کنید.

- کالج همیشه بهترین انتخاب برای روزهای دانشجویی است. هم راحت است همه به قدر کفایت شسته‌ورفته و مناسب خانم‌دکترهای آینده.


خانم‌ مهندس‌های فردا

-مانتوی پیشنهادی ما به شما دخترخانم‌هایی که قرار است به‌زودی سر کلاس رشته‌های مهندسی بنشینید مانتوهایی با طرح‌ اورکت‌های کارآگاهی است؛ مدلی کلاسیک که همیشه به‌روز است. این مدل حساب و کتاب خاص خودش را دارد؛ دکمه‌هایی که منظم در مقابل هم قرار می‌گیرند، طرح یقه و حتی بندینک‌هایی که کاملا قرینه در قسمت سرشانه‌ها و مچ این مدل تکرار می‌شوند نشان می‌دهد شما از همین حالا که اول راهید اهل منطق و حساب و کتابید.

- بهتر است برای ترکیب با این مانتو به شلواری به رنگ قهوه‌ای آن هم از نوع تیره فکر کنید. تیرگی رنگ قهوه‌ای قدرت و اقتدار شما به‌عنوان یک مهندس جوان را به تصویر می‌کشد.

ترکیب‌های پیشنهادی این شماره ویژه دخترخانم‌های دانشجوست

- در مورد کفش بهترین انتخاب برای شما کفش‌های 8 ترک است. این کفش‌ها بخواهید یا نخواهید از شما فردی منظم و دقیق به تصویر می‌کشند.

- بهتر است به کیف‌های شق‌ورق فکر کنید، اگر سراغ کیف‌های صندوقی هم بروید که چه بهتر، فرم هندسی این کیف‌ها دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید.

-  برای انتخاب شال هم بهتر است بروید سراغ همان رن�� قهوه‌ای تیره تا ظاهرتان ساده و مناسب حال و هوای دانشگاه باشد.

- رنگ کرم این سبک مانتوها به شما اجازه می‌دهد آن را با رنگ زرشکی هم ترکیب کنید، آن وقت تبدیل می‌شوید به یک دانشجوی اهل منطق با نگاهی کاملا متفاوت به زندگی.


جامعه‌شناسانه بپوشید

-ما برای دخترخانم‌هایی که قرار است در رشته‌‌های مختلف علوم انسانی تحصیل کنند هم یک پیشنهاد ویژه داریم؛ پیشنهادی که در اوج سادگی می‌تواند روحیات جامعه‌شناسانه شما را به رخ بکشد، هرچند خیال نداریم این موضوع را انکار کنیم که در انتخاب سبک پوشش قبل از هر چیز این ذوق و سلیقه شخصی شماست که حکمرانی می‌کند نه رشته تحصیلی‌تان.

ترکیب‌های پیشنهادی این شماره ویژه دخترخانم‌های دانشجوست

- مدل‌های ساده و یکنواخت را فراموش کنید بهتر است مانتویی که انتخاب می‌کنید ترکیبی از چند پارچه با بافت و طرح‌های مختلف باشد. این ایده وقتی تکمیل می‌شود که سعی کنید در انتخاب پارچه سراغ پارچه‌هایی بروید که المان‌های مطرح در نقاط مختلف کشور را به تصویر می‌کشند. با این انتخاب شما می‌توانید ضمن به رخ کشیدن سلیقه‌، اشراف‌تان به بافت‌های اجتماعی‌ و فرهنگ‌های مختلف ایرانی را هم به تصویر بکشید.

- وقتی مانتویی با این ترکیب‌بندی را انتخاب می‌کنید بهتر است سراغ شلوار تک‌رنگ و ساده‌ بروید تا ظاهرتان بیش‌ از اندازه شلوغ نشود.

- در مورد کفش هم می‌توانید به کالج فکر کنید، مثلا یک کالج ساده به رنگ شلوارتان تا هارمونی بیشتری در ظاهرتان به وجود بیاید.

- اما کیفی که انتخاب می‌کنید، می‌تواند مثل کیف پیشنهادی ما ترکیبی از گبه و چرم باشد.


هنرتان را به رخ بکشید

پیشنهاد ما به شما که قرار است همین روزها رسما تحصیل در رشته هنر را آغاز کنید استفاده از ذوق و خلاقیت خودتان در طراحی مانتویی است که قرار است بپوشید. پس بدون معطلی یک مانتوی ساده انتخاب کنید، رنگ‌های مخصوص نقاشی روی پارچه را هم فراهم کنید و بعد هماهنگ با ذوق و سلیقه خودتان شروع کنید به طراحی روی پارچه.

ترکیب‌های پیشنهادی این شماره ویژه دخترخانم‌های دانشجوست

- به همین سادگی شما می‌توانید مانتویی داشته باشید که ویژه خود شماست. این مانتو علاوه بر اینکه سلیقه شما را به رخ می‌کشد در همان بدو ورود، هنرتان را هم نمایان می‌کند.

- در طراحی مانتو بهتر است به جای کپی یا استفاده از طرح‌های همیشگی سراغ طرح‌ها و ایده‌هایی بروید که کاملا زاییده ذهن خود شما هستند. می‌توانید به فرم‌های هندسی، انواع و اقسام خطوط گرافیکی و حتی دست‌نوشته‌‌هایی به روش تایپوگرافی ابداعی خودتان فکر کنید.

- اما نوبت به انتخاب شلوار که می‌رسد فقط مجازید به شلوارهای تک‌رنگ ساده فکر کنید. سادگی شلوار شما اجازه می‌دهد تا هنرتان روی سطح مانتو بیشتر به چشم بیاید.

- دستکم تا پایان مهرماه فرصت دارید سراغ کفش‌های پارچه‌ای بروید و باز هم با هنر خودتان به آنها رنگ و لعاب بدهید.

- در مورد انتخاب کیف فقط این نکته را در ذهن داشته باشید که کیف شما به‌عنوان یک خانم هنرمند باید ویژگی‌هایی متمایز از کیف‌های معمولی داشته باشد مثل کیف پیشنهادی ما که در ظاهر یک کیف ساده چرمی است اما کافی است بندهای کوتاه طراحی شده روی آن را بالا بگیرید تا تبدیل به یک کیف دستی شود یا حتی آنها را به یک سمت روی هم بیندازید تا باز هم با ظاهری تازه روبه‌رو شوید.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه