قرار نیست همیشه انتخاب زیورآلات محدود باشد به طلا و جواهر و منتهی شود به قیمت‌های سرسام‌آور! شما به راحتی می‌توانید زیورآلاتی داشته باشید که در عین زیبایی متفاوتند، تکراری نیستند و مهم‌تر از همه ساخته دست خودتان.


مجله زندگی ایده آل: قرار نیست همیشه انتخاب زیورآلات محدود باشد به طلا و جواهر و منتهی شود به قیمت‌های سرسام‌آور! شما به راحتی می‌توانید زیورآلاتی داشته باشید که در عین زیبایی متفاوتند، تکراری نیستند و مهم‌تر از همه ساخته دست خودتان. زیورآلات پیشنهادی ما، همه این ویژگی‌ها را با هم دارند به علاوه اینکه کاملا به روز هستند. همان‌طور که می‌دانید این روزها لباس‌های ساده با یقه‌های کارشده دوباره روی کار آمده‌اند!

دستبند فقط همین!

تکه‌های دانتل، یراق‌های گیپور و کمی خلاقیت - تصویر 1

این هم یک دستبند که ترکیبی است از یک تکه پارچه دانتل، یک مهره‌شیشه‌ای و 2 حلقه ساده! تنها نکته‌ مهم در مورد ساخت آن هم اینکه وقت انتخاب سراغ تکه‌هایی بروید که بلندی آنها با سایز مچ‌تان هماهنگ باشد.


دست به قیچی شوید

تکه‌های دانتل، یراق‌های گیپور و کمی خلاقیت - تصویر 2

برای ساختن این گردنبد سراغ یک یراق پهن بروید. یادتان باشد این مدل قرار است درست مثل یک گردنبند‌ طوقی شکل  دور گردن‌تان قرار بگیرد بنابراین در انتخاب طول مناسب دقت کنید. بعد یراق را از وسط و کاملا به طور قرینه 2 قسمت کنید. حالا باید دست به قیچی شوید  و تکه‌های اضافی یراق را طوری ببرید که قسمت جلویی پهن و تکه‌های پشتی آن باریک‌تر باشد.  فقط می‌ماند یک مهره برای وسط گردنبد و یک بست ظریف فلزی!


یک نوار زیبا!

تکه‌های دانتل، یراق‌های گیپور و کمی خلاقیت - تصویر 3

این بار باید کمی وقت بگذارید و یک نوار دانتل یک تکه و اتفاقا زیبا پیدا کنید آن هم به شرط اینکه دانتل انتخابی شما یک طرح مرکزی داشته باشد. حالا به یک مهره ترجیحا مروارید نیاز دارید و یک قفل ظریف!


به همین سادگی!

تکه‌های دانتل، یراق‌های گیپور و کمی خلاقیت - تصویر 4

برای ساخت یک گردنبد بلند که روی لباس یقه‌ايستاده​تان می‌افتد باید یک تکه دانتل بلند را در نظر بگیريد، یک مهره بزرگ به رنگ دلخواه‌تان، تعدادی مونجوق و یک روبان ساده بلند به همان رنگ. بعد به همین سادگی که در تصویر می‌بینید شروع کنید به ساختن!


یک حلقه دانتل!

تکه‌های دانتل، یراق‌های گیپور و کمی خلاقیت - تصویر 5

این بار 2 تکه قرینه از یک یراق گیپور را انتخاب کنید. بهتر است نوارها را بلند در نظر بگیرید. دقت کنید که این گردنبند باید کاملا دور گردن‌تان جا بگیرد. با استفاده از یک مهره یا مروارید آنها را به هم وصل کنید. حالا به یک زنجیر ظریف نیاز دارید که پشت گردن‌تان قرار می‌گیرد. می‌توانید چند تکه از این زنجیر را هم به مهره جلوی گردنبند آویزان کنید!


یقه کار شده!

تکه‌های دانتل، یراق‌های گیپور و کمی خلاقیت - تصویر 6

این هم یک مدل متفاوت که می‌تواند نقش یقه شومیز شما را بازی کند. برای ساختن آن هم فقط باید نوار دانتل انتخابی‌تان را طوری برش بدهید که اختلاف عرض داشته باشد و کاملا گوشه‌دار. در مورد زنجیر و حلقه‌های تزئینی هم که فقط باید کمی سلیقه به خرج بدهید!


قلب دانتل!

تکه‌های دانتل، یراق‌های گیپور و کمی خلاقیت - تصویر 7

در مورد گوشواره هم فقط باید به 2 تکه دانتل یک شکل فکر کنید. تکه‌های اضافی را از آن جدا کنید و اجازه بدهید فقط گل اصلی دانتل باقی بماند. بعد هم بروید سراغ حلقه‌های ظریفی که انتخاب کرده‌اید!
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه