بهترين‌هاي انتخابي کارشناسان مجله «اله» (Ele) را در اين شماره معرفي کرديم تا دست‌تان براي خريد و انتخاب باز باشد. اينها مجموعه کيف‌هاي شب و عصر طراحان مطرح دنياست.


مجله زندگی ایده آل: بعد از طراحان و شرکت‌هاي توليدکننده پوشاک و اکسسوري‌هاي زنانه و مردانه، نوبت به کارشناسان و منتقدان اين حوزه مي‌رسد که تازه‌هاي رسيده در هر فصل را ارزيابي كرده و فهرستي از بهترين‌ها را معرفي کنند. بسياري از خانم‌هاي سخت‌پسند و آراسته منتظر اعلام نظر منتقدان هستند تا بهترين‌هاي آنها را خريداري کنند. بهترين‌هاي انتخابي کارشناسان مجله «اله» (Ele) را در اين شماره معرفي کرديم تا دست‌تان براي خريد و انتخاب باز باشد. اينها مجموعه کيف‌هاي شب و عصر طراحان مطرح دنياست که مورد توجه و تاييد کارشناسان اين حوزه قرار گرفته است. بي‌شک نمونه‌هاي اين محصولات به زودي وارد بازار ايران مي‌شود:

 کيف‌هاي شب مکعب مستطيلي کوچک امسال در مجموعه زمستان طراحان زياد ديده مي‌شود. ابتکار اين طراح استفاده از ورق چوب براي نقش دادن به بدنه اين کيف است. براي تبديل کردن آن به يک کيف مجلسي هم از سنگ‌هاي درشت رنگي استفاده شده که برق خوبي براي مهماني‌هاي شب دارند.

بهترين کيف‌هاي عصر، مهماني و شب - تصویر 1


 به اين نمونه کيف‌ها پاکت گفته مي‌شود چون در طراحي آنها از پاکت‌هاي کاغذي الهام گرفته شده است. اين کيف‌ها در مجزا ندارند و دهانه آنها با استفاده از آهنربا بسته مي‌شود. در طراحي اين کيف از ترکيب چرم نقشدار و پوست استفاده شده و محصولي از شرکت بربري است. اين کيف هم براي مهماني‌هاي عصر و هم شب مناسب و چشمگير است.

بهترين کيف‌هاي عصر، مهماني و شب - تصویر 2


 اين هم يک نمونه کيف عصر براي کساني که کيف‌هاي کوچک نياز آنها را برطرف نمي‌کند و حتي در يک برنامه عصر، احتياج به کيف بزرگ‌تري براي حمل وسايل خود دارند. امسال را بايد سال بازگشت کيف‌هاي کيسه‌اي اعلام کرد حتي نمونه دوشي آنها. اين طراح 2 قطعه فلزي به کيف اضافه کرده که باعث مي‌شود کمتر حالت شل و افتاده داشته باشد.
 
بهترين کيف‌هاي عصر، مهماني و شب - تصویر 3


کيف‌هاي پاکت‌نامه‌اي، سال گذشته بازار داغي داشتند ولي هنوز ردپاي آنها در مجموعه‌هاي طراحان ديده مي‌شود و در مجموع از آن دست کيف‌هاي کلاسيک هستند که هميشه براي مهماني‌هاي عصر و شب گزينه مناسبي محسوب مي‌شوند. اين کيف با رنگ خاص که بادمجاني تيره است، در شرکت جيوانجي طراحي و توليد شده است.

بهترين کيف‌هاي عصر، مهماني و شب - تصویر 4


 اين هم يک کيف مکعب مستطيلي ديگر ولي خلاقيت طراح در قرار دادن قفل به جاي بالاي کيف در کناره آن است. در يک قضاوت کلي، شرکت لانوين را بايد خلاق‌ترين و موفق‌ترين طراح کيف براي پاييز و زمستان امسال معرفي کرد. استفاده از رديف به هم پيوسته نگين روي اين کيف چرم باعث شده تا جلوه خاصي داشته باشد.

بهترين کيف‌هاي عصر، مهماني و شب - تصویر 5


 اين هم نمونه ديگري از کيف کيسه‌اي دوشي است که در توليد آن از پوست با طرح پلنگي استفاده شده است. براي بند و دسته کيف هم چرم مشکي به كار فته است. طراحان به خوبي مي‌دانند که طرح پلنگي هميشه در بين خانم‌ها محبوبيت دارد.

بهترين کيف‌هاي عصر، مهماني و شب - تصویر 6


 لقب خاص‌ترين طراحي را مي‌توان به اين کيف ژيل سندلر داد. اين کيف دقيقا شبيه يک پاکت کاغذي است ولي در توليد آن به جاي کاغذ از چرم نرم شل استفاده شده؛ به همين دليل اين کيف به راحتي شکل مي‌گيرد. طراحان ژيل سندلر به جاي در آهنربايي از زيپ براي بستن اين پاکت جذاب استفاده کرده‌اند.

بهترين کيف‌هاي عصر، مهماني و شب - تصویر 7


 اين کيف کوچک هم مناسب کساني است که به مدل‌هاي خاص علاقه دارند. فيليپ ليم، طراح اين کيف، يک کيف چرم ساده با در زيپي را با افزودن پوست تبديل به کيفي متفاوت کرده است. پوست به کاررفته در اين کيف با پوست‌هاي رايج در صنعت پوشاک متفاوت است. پشمالو بودن اين قطعه پوست دليلي براي جلب توجه در اين کيف است.

بهترين کيف‌هاي عصر، مهماني و شب - تصویر 8


نمونه ديگري از کيف مکعب مستطيلي کوچک که طراح براي آراسته کردن آن از ترکيب مهره و سنگ استفاده کرده است. ترکيب مشکي و قرمز يک ترکيب کلاسيک براي موقعيت‌هاي رسمي است.

بهترين کيف‌هاي عصر، مهماني و شب - تصویر 9
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه