شرکت‌های بزرگ هر روز و هر لحظه در این اندیشه‌اند که با محصولی جدید شما را سوپرایز کنند، ما چرخی در دنیای آنها زدیم؛ متعجب نشوید و از همه چیز باخبر باشید.


مجله زندگی ایده آل: شرکت‌های بزرگ هر روز و هر لحظه در این اندیشه‌اند که با محصولی جدید شما را سوپرایز کنند، ما چرخی در دنیای آنها زدیم؛ متعجب نشوید و از همه چیز باخبر باشید.

ویژه دامادها

طراح و کارگردان سینما، تام فورد خط تولیدی از محصولات خودش را به دامادها اختصاص داده و محصولات متنوعی را برای پایان دوران مجردی آقایان طراحی و تولید می‌کند. جدیدترین محصول تام فورد برای آقایان بسته محصولات بهداشتی است. تام فورد در ویدئو تبلیغاتی این محصولات می‌گوید:« من باور دارم، مراقبت کردن از جسم ما، روح ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد و سطح کیفی زندگی ما را ارتقاء می‌دهد، پس چرا با احترام و توجه با خودمان برخورد نکنیم ؟» مجموعه اخیر تام فورد برای دامادها و البته آقایان شامل شوینده صورت، مرطوب کننده بدون روغن و... است. این محصولات از اوایل ماه جاری روانه بازار شده است.

برند های مشهور چه چیزهای جدیدی دارند؟ - تصویر 1


شنل و ساعت جدیدش

یک دهه بعد از تولید ساعت سرامیکی شنل  (J12)، این شرکت فرانسوی نسخه دیگری از این ساعت را طراحی و تولید کرده است. شنل در نمونه جدید، جزئیاتی را به این ساعت اضافه کرده مثل دایره‌ای که تصویر ماه را نشان می‌دهد. این ساعت ساخت سوئیس، تاریخ را با عقربه جداگانه‌ای نشان می‌دهد و به همین دلیل یک عقربه بیشتر از ساعت‌های رایج دارد. ساعت جدید شنل در دو رنگ سفید و مشکی و درد و نمونه با و بدون نگین موجود است و بستگی به سلیقه مشتریان این شرکت فرانسوی دارد. شنل همچنین تعداد محدودی از این مدل ساعت را با طلای 18 عیار سفید تولید کرده است یعنی در ساخت دسته و قاب این ساعت به جای سرامیک از طلای سفید استفاده شده، نگین باگت شکل هم در تولید آن به کار رفته است.

برند های مشهور چه چیزهای جدیدی دارند؟ - تصویر 2


همکاری دو نام

شرکت ورساچه با کمپانی برادران هاس دست همکاری داده و مجموعه مختصری را عرضه کرده است. در طراحی این مجموعه از تصو��ر شش ضلعی خانه‌های زنبور عسل الهام گرفته شده و البته تصویر مدوسا که در لگوی ورساچه استفاده شده در این محصولات هم دیده می‌شود. از ویژگی‌های این مجموعه تنوع محصولات آن است. این مجموعه شامل چکمه، مبل تک نفره، آینه دستی، کاناپه چرمی، کاور آیفون 5 و تی شرت زنانه و مردانه است. در واقع مجموعه‌ای منحصرو ویژه در حوزه پوشاک یا دکوراسیون نیست و از هر حوزه نمونه‌ای در این مجموعه دیده می‌شود. دناتل ورساچه، مدیر این شرکت درباره این همکاری می‌گوید:

برند های مشهور چه چیزهای جدیدی دارند؟ - تصویر 3

« من همیشه شیفته کارهای برادران هاس بودم و حالا از طرح‌های آنها و ترکیبش با نقش‌های ورساچه بسیار راضی هستم». این مجموعه هم اکنون در فروشگاه‌های ورساچه در سراسر دنیا موجود است.

برند های مشهور چه چیزهای جدیدی دارند؟ - تصویر 4


شیر در پای فوتبالیست‌ها

اگر این روزها هنگام تماشای مسابقات فوتبال، کفش‌های متفاوتی به پای بازیکنان دیدید، تعجب نکنید. این کفش‌های زرد چشمگیر، محصول جدید آدیداس هستند که با همکاری طراح ژاپنی تولید کرده است. در طراحی رویه این کفش فوتبال از اسطوره‌های چینی استفاده شده است. رنگ غالب این کفش زرد است و از دو رنگ مشکی و قهوه‌ای برای تکمیل نقش و نگارهای روی آن استفاده شده است. این کفش از اوایل ماه اکتبردر اختیار فوتبالیست‌ها قرار گرفت تا در مسابقات از این کفش استفاده کنند و از اواخر ماه اکتبر هم در فروشگاه‌های آدیداس عرضه می‌شود تا علاقه‌مندان به فوتبال و وسایل جانبی این ورزش، فرصت خرید این کفش‌های اسطوره ای را پیدا کنند.

برند های مشهور چه چیزهای جدیدی دارند؟ - تصویر 5


طرحی برای مسابقات اسب دوانی

طبق سنت هرسال، فریدا جیانینی، طراح گوچی روسری ابریشمی برای مسابقات پرشاسب پاریس که 5تا 8 دسامبر در فرانسه برگزار مي‌شود، طراحی کرده است. شرکت گوچی یکی از حامیان اصلی این مسابقه سالانه است و هر سال به مناسبت این مسابقه یک روسری طراحی و روانه بازار می‌کند. روسری امسال گوچی، تصویر رکاب اسب را نشان می‌دهد و از دو رنگ لگوی گوچی ( سبز و قرمز) در آن استفاده شده است. نقش و نگارهای روی این روسری کار دست نقاشان است و از رنگ‌های ضد آب مخصوص پارچه استفاده شده است. اندازه روسری تازه گوچی 90 در 90 است که برای استفاده روسری و دستمال گردن مناسب است.

برند های مشهور چه چیزهای جدیدی دارند؟ - تصویر 6


مجموعه‌ای کمیاب

شرکت میلر هریس انگلیسی که نامی قدیمی وخوش آوازه در صنعت عطرسازی است، مجموعه عطرهای جدیدی با نام «کتابخانه عطر» تولید کرده تا سابقه دیرینه خودش را در این حوزه نشان دهد. عطرهای این مجموعه، رایحه‌هایی هستند که شرکت میلر هریس، در سال‌های مختلف تولید و عرضه کرده و این بار همگی با هم تولید می‌شوند. در این مجموعه به تفکیک رایحه گل‌هایی چون مریم، یاس و... استفاده شده که هر کدام ویژگی خاص خودشان را دارند و در موقعیت‌های مختلف، برای خانم‌هایی با تیپ و سلیقه متفاوت قابل استفاده است. عطرهای این مجموعه در شیشه‌های 100 میلی‌لیتری یک شکل تولید شده‌اند.

برند های مشهور چه چیزهای جدیدی دارند؟ - تصویر 7


در آسمان رکاب بزنید

هرمس هریزونیکی از گروه‌های شرکت فرانسوی هرمس است که محصولات لوکس برای فضای داخلی ماشین‌ها و هواپیماهای خصوصی تولید می‌کند. این گروه این بار دست به کار تولید یک دوچرخه شده است. در ساخت این دوچرخه از فیبر کربن استفاده شده و در نتیجه سبک است و وزن اندکی دارد. این دوچرخه در رنگ‌های سفید، ذغالی و قرمز تولید شده و برای زین و دسته‌های آن هم چرم مرغوب به کاررفته است. مراحل طراحی این دوچرخه در شرکت هرمس تمام شده و به زودی وارد بازار می‌شود.

برند های مشهور چه چیزهای جدیدی دارند؟ - تصویر 8


پیشنهاد یک هدیه

جیورجیو آرمانی بسته ویژه‌ای برای هدیه دادن تدارک دیده است. این بسته شامل عطر Si ، ژل شست و شوی بدن و لوسیون بدن است که در یک بسته شیک با رنگ صورتی و تزئینات مشکی عرضه شده. در این عطر از رایحه گل‌هایی چون رز و یاس ، به همراه وانیل، مشک و ... استفاده شده است. مجموعه جدید این شرکت ایتالیایی اوایل ماه نوامبر در فروشگاه‌های سراسر دنیا ارائه خواهد شد.

برند های مشهور چه چیزهای جدیدی دارند؟ - تصویر 9
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه