زنجبیل : بیماری ویار یا تهوع صبحگاهی اتفاق ناخوشایندی برای میلیون ها زن باردار است و چای زنجبیل جایگزین طبیعی برای آرام کردن شکم و تهوع صبحگاهی است.

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

زنجبیل :
بیماری ویار یا تهوع صبحگاهی اتفاق ناخوشایندی برای میلیون ها زن باردار است و چای زنجبیل جایگزین طبیعی برای آرام کردن شکم و تهوع صبحگاهی است. تحقیقات نشان داده که این دارویی ضدتهوع است و زنجبیل کاملا بی خطر است.این گیاه سابقه ای بیش از سه هزار سال در درمان این بیماری دارد. فقط از زنجبیل تازه استفاده کنید اگر طبیعی آن را در اختیار دارید بهتر است می توانید آنرا از فروشگاه ها یا میوه فروشی ها تهیه کنید. زنجبیل متبلور شیرینی و خوشمزه و راحت است ، و می تواند همان تاثیر چای را داشته باشد.

مقدار مصرف :

شما می توانید یک چای زنجبیل قوی را با خیساندن چندین برش از ساقه زیرین تازه از زنجبیل یا یک قاشق چایخوری از بریده و خشک شده این گیاه برای هر فنجان آب استفاده کنید. می توانید یک فنجان از عصاره آن را بنوشید و اگر مورد نیاز بود آن را به دو یا سه فنجان در روز برسانید. بهتر است در زمان وعده های غذایی تان باشد. همچنین می توانید ۲ کپسول از پودر را دو یا سه بار در روز استفاده کنید.

برگ گزنه :

برگ گیاه گزنه قرص ویتامینی طبیعی است. بوسیله گیاه شناسان چندین کشور کشف و تایید شده ، چای گزنه یک چای مغذی و خوش طعم برای زنان است خواه باردار باشند یا نه.
یک فنجان برگ گزنه یا ۲۰ تا ۳۰ دقیقه دم کنید و چندین فنجان در روز بنوشید. می توانید به آن تمشک قرمز نیز اضافه کنید برای اینکه روده تان و عملکرد آن تنظیم شود یا گل بابونه برای خاصیت آرامش بخش آن به چای اضافه کنید.
مقدار مصرف :

یک قاشق غذاخوری از گیاه یا ساقه آن را در هر فنجان آب به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه دم کنید. روزی ۱ تا ۲ فنجان بنوشید می توانید آن را به ۲ تا ۳ فنجان نیز برسانید. به برچسب ساختار آن نیز برای محصولات آن دقت کنید.
برگ تمشک قرمز
این گیاه خوش طعم نیز سالم و ایمن است و به طور گسترده توسط گیاه شناسان برای پر رنگ کردن و آماده کردن رحم برای تولد توصیه می شود . ۱ تا ۲ فنجان از آن را در روز در طول دوران بارداری بنوشید.
مقدار مصرف :

چند برگ از برگ تمشک را داخل دو فنجان آب بگذارید برای دقایقی دم بکشد و این مدت می تواند تا ۱۵ دقیقه به طول انجامد تا بهتر عمل بیاید . روزی یک فنجان بنوشید.

منبع: ileev.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه