دنیای مد و فشن همیشه قوانینی دارد که افراد برای شیک پوش شدن از آنها پیروی می کنند، اما در این بین قوانینی وجود دارند که باید شکسته شوند. این قوانین عبارتند از :. قوانینی از دنیای مد و فشن که باید شکسته شوندبا وجودی که این تجارت روز به روز در حال رشد و تغییر است ولی موضوعی که در دنیای فشن همیشه ثابت است قوانینش است که باید شکسته شود. حتی ما بنیان‌گذار برخی از این قوانین را نمی‌شناسیم و در اینجا می‌خواهیم بر هشت افسانه از آن مهر خاموشی بزنیم. لباس سفید منسوخ شده استبله، همه ما این قانون را ش ...

دنیای مد و فشن همیشه قوانینی دارد که افراد برای شیک پوش شدن از آنها پیروی می کنند، اما در این بین قوانینی وجود دارند که باید شکسته شوند. این قوانین عبارتند از :

قوانینی از دنیای مد و فشن که باید شکسته شوند

با وجودی که این تجارت روز به روز در حال رشد و تغییر است ولی موضوعی که در دنیای فشن همیشه ثابت است قوانینش است که باید شکسته شود. حتی ما بنیان‌گذار برخی از این قوانین را نمی‌شناسیم و در اینجا می‌خواهیم بر هشت افسانه از آن مهر خاموشی بزنیم.
 

 

f02.jpg

لباس سفید منسوخ شده است

بله، همه ما این قانون را شنیده‌ایم و امیدوارم این آخرین باری باشد که آن را می‌شنوید. با وجودی که بهتر است لباس سفید خود را در فصل تابستان بپوشید ولی یک کت و دامن ضخیم سفید رنگ، یک جین سفید یا یک کت پشمی برفی رنگ جزو البسه‌های بسیار جذاب برای زمستان و پاییز می‌تواند باشد.
 

 

f03_copy.jpg

کفشتان باید با کیفتان همخوانی داشته باشد

هر کسی سلیقه‌ خودش را دارد، بنابراین اگر شما دوست دارید که کیف و کفش یک رنگ استفاده کنید مشکلی نیست ولی هیچ لزومی به انجام اینکار وجود ندارد. تنوع رنگ در پوشش همیشه جلوه‌ی زیباتری دارد.
 

 

طرح‌های مختلف را با یکدیگر ترکیب نکنید

طرح‌های مختلف را با یکدیگر ترکیب نکنید

از راه‌ راه و پولکی گرفته تا پلنگی و کشمیری همگی می‌توانند باهم ترکیب شده و سبکی متفاوت و زیبا را رقم بزنند.
 

 

 

f05.jpg

آبی تیره و مشکی به هم نمی‌آیند

چطور کسی می‌تواند با وجود دیدن این خانم‌های شیک پوش در عکس چنین حرفی را بزند. در گذشته رنگ آبی تیره و مشکی همیشه از هم جدا می‌شدند ولی از نظر ما این یک ترکیب بسیار مدرن است.

 

 

f06.jpg

لباسهای براق و پولکی تنها برای شب قابل استفاده است

با وجودی که دامن کوتاه پولکی خود را باید برای شب نگه دارید ولی همچنان در طول روز می‌توانید البسه‌ی براق خود را تن کنید. سعی کنید لباسهای مختلف را ترکیب کنید، مثلاً از یک ژاکت براق استفاده کرده و بقیه‌ی لباس‌ها را ساده بپوشید.
 

 

f07.jpg

تنها مدلهای بلند قد می‌توانند لباس‌ها یا شلوارهای بلند را بپوشند

اگر خیاط به اندازه‌ی کافی خوب باشد دختران کوتاه قد نیز می‌توانند هر چیزی که می‌خواهند بپوشند. چه آن یک لباس بلند باشد چه شلواری دمپا گشاد به خوبی می‌تواند اندازه‌شان باشد.
 

 

 

f08.jpg

با کفش‌های جلو باز نباید جوراب بپوشید

پوشیدن جوراب با کفش‌های جلو باز می‌تواند زیبا باشد ولی همراه کردن رنگ‌های متضاد باهم، مثلا پوشیدن یک جوراب مشکی با کفشی نقره‌ای جلوه‌ی زیبایی به پاهای شما می‌بخشد. همین موضوع در مورد همراهی صندل و جوراب هم صادق است.
 

 

 

f09.jpg

نقره‌ای و طلایی را ترکیب نکنید

این نیز افسانه‌ی دیگری در مورد ترکیب رنگ است. چه ترکیبی از جواهرات چه لوازمی از جنس فلزهای مختلف می‌تواند زیبایی بسیاری داشته باشند.

 

 

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه