درباره بازگشت كفش‌های ونس، رواج كفش‌هایی با لژ یكسره و. . . حرف زدیم و گفتیم برای ست‌های اسپرت و نیمه‌رسمی تابستان امسال دنبال چه كفش‌هایی باشید اما از ‌مهمانی‌ها حرف نزدیم.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: درباره بازگشت کفش‌های ونس، رواج کفش‌هایی با لژ یکسره و. . . حرف زدیم و گفتیم برای ست‌های اسپرت و نیمه‌رسمی تابستان امسال دنبال چه کفش‌هایی باشید اما از ‌مهمانی‌ها حرف نزدیم. طراحان برای ‌مهمانی‌های تابستان 94 کفش‌های ساقدار را به شما پیشنهاد می‌کنند، کفش‌ها یا صندل‌های تابستانی که مچ پا را می‌گیرند؛ مثل نمونه‌هایی که ما به شما پیشنهاد   می‌کنیم.

در تابستان امسال، طراحان با دست و دلبازی بیشتری سراغ رنگ‌ها رفتند و این جسارت را می‌توان علاوه بر لباس‌ها در کفش‌ها و کیف‌ها هم دید؛ مثل همین صندل مشکی که با آبی و سبز ترکیب شده است. یک پیراهن یا بلوز و شلوار سبز یا آبی با این کفش کامل می‌شود. اگر کمی رنگ‌شناسی بلد باشید، می‌دانید که می‌توانید با پیراهن زرد هم این کفش را استفاده کنید.

از كفش‌های ساق داری كه امسال به بازار آمدند خبر دارید!


ما به خانم‌ها پیشنهاد می‌کنیم در کمد کفش‌های‌شان یک رنگ متفاوت داشته باشند؛ مثل قرمز. این کفش می‌تواند با دنیایی از رنگ‌ها مثل خاکستری، آبی، سورمه‌ای، مشکی و حتی سبز همراه شود و یک پیراهن ساده را به نمونه‌ای خاص تبدیل کند. اگر برای پیراهن‌های تابستانه خود دنبال چنین کفشی هستید، نگاهی به این طرح زارا هم بیندازید.

از كفش‌های ساق داری كه امسال به بازار آمدند خبر دارید!


ترکیب کفش پاشنه‌دار با لژ عاجدار، از ابتکارات به یاد ماندنی طراحان در تابستان امسال بود؛ ترکیب نشانه‌ای از کفش‌های اسپرت با نمونه‌های پاشنه‌دار. اگر بیشتر اهل ست‌های نیمه‌اسپرت هستید و در ‌مهمانی‌ها اغلب با شلوار جین و انواع بلوز شرکت می‌کنید، این کفش‌ها انتخاب خوبی برای شما هستند. گزینه‌ای که هم به کشیده‌تر نشان دادن شما کمک می‌کند و هم اسپرت بودن ست‌تان را خراب نمی‌کند.

از كفش‌های ساق داری كه امسال به بازار آمدند خبر دارید!


برای کسانی که پوشیدن کفش پاشنه‌دار راحت نیست، نمونه‌های لژدار را پیشنهاد می‌کنیم؛ همچنین برای کسانی که قد کوتاهی دارند. پوشیدن روزانه این مدل کفش‌ها کمک می‌کند تا کوتاهی قد را جبران کنند. این مدل هرچند به دلیل پاشنه کنفی و داشتن بند در ساق پا، مد 94 محسوب می‌شود اما از آن دسته کفش‌هایی است که می‌توانید با اطمینان از جلوه‌دار بودن آن، در تابستان‌های بعد هم از آن استفاده کنید.

از كفش‌های ساق داری كه امسال به بازار آمدند خبر دارید!


برای کسانی که دنبال یک نمونه خاص از طرح‌های تابستان 94 هستند، این نمونه ریشدار را پیشنهاد می‌کنیم. رنگ این کفش هم به گونه‌ای است که با انواع لباس‌ها، به‌خصوص پیراهن‌های رنگ روشن تابستانی قابل ست کردن و پوشیدن است.

از كفش‌های ساق داری كه امسال به بازار آمدند خبر دارید!


یک پیشنهاد خاص از طراحان؛ شاید هنگام خرید، رنگ لیمویی این کفش شما را دچار تردید کند ولی جلوه آن به همین رنگ است که می‌تواند به ست شما هم منتقل شود. یک پیراهن حریر سفید با نقش‌های شلوغ آبی، مشکی و لیمویی را تصور کنید؛ این ست برای کامل شدن به این کفش احتیاج دارد.

از كفش‌های ساق داری كه امسال به بازار آمدند خبر دارید! 
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه