سالی هاوکینز، جنیفر لارنس، لوپیتا نیونگ او و جون اسکویب نامزدهای جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن اسکار 2014 هستند.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 
برترین ها: نامزدهای جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن اسکار 2014 معرفی شدند.

به گزارش برترین ها به نقل از BBC word؛ سالی هاوکینز، جنیفر لارنس، لوپیتا نیونگ او و جون اسکویب نامزدهای جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن اسکار 2014 هستند.

سالی هاوکینز، ۳۷ ساله: جاسمین غمگین

 

اسکار 2014: نامزدهای بازیگران نقش مکمل زن - تصویر 2

شخصیت او در فیلم: او نقش خواهر قهرمان اصلی داستان را بازی می کند که در زندگی بدبیاری بزرگی آورده است.

سابقه در جوایز اسکار: این اولین نامزدی این بازیگر انگلیسی برای جوایز اسکار است. ولی او به خاطر همین نقش در جوایز بفتا و گلدن گلوب نیز نامزد شده بود. او در سال ۲۰۰۹ به خاطر ایفای نقش پاپی در فیلم مایک لی به نام "بی غم" جایزه گلدن گلوب برای بهترین بازیگر نقش اصلی را دریافت کرد.

نظر منتقدان: دیوید ادلستاین در مجله نیویورکر می نویسد:" تماشاگر هیچگاه نمی تواند نقش آفرینی سالی هاوکینز را پیش بینی کند. او برخلاف کیت بلانشت می تواند به سادگی خود را به حماقت بزند، خام رفتار کند و بدون مقدمه و بالفعل باشد."

جنیفر لارنس ، ۲۳ ساله: کلاهبرداری آمریکایی

اسکار 2014: نامزدهای بازیگران نقش مکمل زن - تصویر 3

شخصیت او در فیلم: او نقش روزالین، زن جوان اروینگ روزنفلد ( با بازی کریستین بیل) را ایفا می کند. شخصیت وی براساس زندگی واقعی همسر جوان یک کلاهبردار که در عالم واقعیت با اف بی آی همکار کرده بود، نوشته شده است.

سابقه در جوایز اسکار: او در حال حاضر از دختران طلایی هالیوود است و این سومین نامزدی وی در جوایز اسکار است. او در سال ۲۰۱۰ به خاطر بازی در فیلم "زمستان استخوان سوز" در بخش بهترین بازیگر زن نقش اول نامزد شد و در سال ۲۰۱۲ هم به خاطر فیلم "دفترچه امید بخش" که همکاری دیگری با دیوید او راسل کارگردان کلاهبرداری آمریکایی بود ، جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کرد.

نظر منتقدان: لیام لیسی در روزنامه گلوب اند میل می نویسد:" در فیلمی پر ماجرا که مثل یک بطری شامپاین پر از حباب و آماده ترکیدن است ، جنیفر لارنس در هر صحنه ای که حاضر می شود در این بطری آماده انفجار را باز می کند. بازی همه هنرپیشه های این فیلم و به خصوص جنیفر لارنس جای تقدیر دارد. او در حال حاضر مهم ترین پرنسس هالیوود جلوی دوربین است."

لوپیتا نیونگ او، ۳۱ ساله: ۱۲ سال بردگی

اسکار 2014: نامزدهای بازیگران نقش مکمل زن - تصویر 4

شخصیت او در فیلم: او نقش پتسی یک دختر برده را که در یک مزرعه پنبه کار می کند بازی می کند.

سابقه در جوایز اسکار: این اولین حضور وی در جوایز اسکار و اولین بازی او در یک فیلم بلند است. او قبلا در سریالهای تلویزیونی در کشور کنیا بازی می کرده است.

نظر منتقدان: پیتر تراورس در مجله رولینگ استون می نویسد:"لوپیتا نیونگ او از یک خانواده کنیایی و یک هنرپیشه جوان است که نقش خود را در این فیلم با وقار و استحکام بازی می کند."

جولیا رابرتز، ۴۶ ساله: ماه اوت : شهرستان اوسیج

 
اسکار 2014: نامزدهای بازیگران نقش مکمل زن - تصویر 5

شخصیت او در فیلم: او نقش یکی از دختران خانواده را ایفا می کند که مادر بیمار آنها که به مصرف داروی معتاد است پس از گم شدن پدرشان آنها را به خانه فرا می خواند.

سابقه در جوایز اسکار: جولیا رابرتز تاکنون چهار بار در جوایز اسکار نامزد شده است . در سال ۱۹۹۰ به خاطر فیلم "مگنولیاهای فولادین" در بخش بازیگر زن نقش مکمل، در سال ۱۹۹۱ به خاطر فیلم "زن زیبا" در بخش بازیگر زن نقش اصلی نامزد شد و در سال ۲۰۰۱ به خاطر فیلم "ارین براکوویچ " جایزه بهترین بازیگر زن نقش اصلی را دریافت کرد.

نظر منتقدان: کلودیا پویج در روزنامه یو اس آ تودی می نویسد: "این نقش از نظر عاطفی پخته ترین و چندلایه ترین بازی جولیا رابرتز است."

جون اسکویب ، ۸۱ ساله: نبراسکا


اسکار 2014: نامزدهای بازیگران نقش مکمل زن - تصویر 6

شخصیت او در فیلم: او نقش همسر شخصیت اصلی فیلم را بازی می کند.

سابقه در جوایز اسکار: جون اسکویب یک هنرپیشه موفق و معتبر تئاتر و این اولین نامزدی وی در جوایز اسکار است. شاید نزدیک ترین تماس وی با جوایز اسکار را بتوان بازی وی در فیلم "درباره اشمیت" تلقی کرد . این فیلم محصول سال ۲۰۰۲ بود و دو بازیگر اصلی آن جک نیکلسون و کتی بیتس در اسکار آن سال نامزد شدند.

نظر منتقدان: میک لاسال در روزنامه سانفرانسیسکو کرونیکال می نویسد: "نقشی که جون اسکویب در این فیلم بازی می کند یک شخصیت بسیار موثر است هر چند گاهی به شکل خنده داری موقعیت و زندگی این شخصیت بسیار نامطلوب می شود. اما از روی اراده و لطافت طبع وی در نهایت می توان دریافت که او در حقیقت همان زن زیبا و جذابی است که قهرمان داستان سالها پیش با وی ازدواج کرده است."
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه